GREEN MILE; Damlama sulama sistemlerinin imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Pazarda kalıcı ve devamlı tercih edilen firmalar arasında olmak, kurumsal yapıyı geliştirmek ve devamlı üretim kapasitesini arttırmak gibi vizyonlarıyla kısa sürede sektörün önemli firmaları arasına girmiştir.

Müşteri istek ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması, kalite ve hizmette sürekliliğin sağlanması, işlerin müşteri gözüyle görülmesi, kaliteli üretim ve geniş ürün gamı ile kendini kanıtlamıştır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Kaliteli üretim ilkesiyle 2000 yılından beri üretim ve hizmet tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarını sürdürmekte, Toprağı Suyla Buluşturan Sistemlerin imalat ve pazarlamasını yapmaya devam etmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Damla Sulama Sistemleri İmalatımız; Disk Filtre, Jet Filtre, Meç Filtre, Turbo Filtre, Turbo Jet Filtre, Gravel Disk Filtre, Gübre Tankı, Yosun Tankı, Hidrosiklonlu Sistemler, Hidrosiklon, Arabalı Sistemler, Kollektör, Hortum Sarma ve diğer damla sulama ekipmanlarından oluşmaktadır.